Bezpečný a stylový vstup s Hans Home protiskluzovou rohožkou Printy 104511 v šedé barvě a rozměru 45×75 cm


100% polyamidové vlákno pro pevnost a odolnost

Protiskluzová rohožka Welcome se stane ozdobou Vašich vchodových dveří. Rohožky z řady Printy od německého výrobce Hanse Home byly vyrobeny ze 100% polyamidového vlákna. Toto vlákno je známé pro svou pevnost a odolnost, což je u každodenně používaných rohožek více než důležité.

Různé motivy a barvy

Vybrat si můžete hned z několika motivů a barev, od Vánoční tématiky až po jednoduchý styl s nápisy. Proto si určitě vyberete tu pravou pro Váš příbytek. Ať už chcete zachovat interiér v neokázalé jednoduchosti nebo se chcete odvážit a zvolit výrazný motiv, rohožka z řady Printy Vás rozhodně nezklame.

Jednoduchá údržba

Tyto rohožky se perou ručně na 30°C, což je relativně snadná údržba. Musíte si jen dát pozor na to, aby se rohožka při praní neroztrhla a abyste nepoužívali příliš horkou vodu. A výsledkem bude stále krásná rohožka, která Vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Hanse home protiskluzová rohožka Printy 104511

Zabezpečí Váš vchod

Kromě estetické funkce slouží protiskluzová rohožka i jako bezpečnostní prvek Vašeho bydlení. Díky protiskluzovému efektu se sníží riziko uklouznutí a tím pádem i nebezpečí úrazů. Navíc, pokud budete mít venku špatné počasí, rohožka zachytí bláto a další nečistoty a tak udržíte svůj byt čistší.

Závěr

Proto neváhejte a pořiďte si jednu z rohožek z řady Printy od Hanse Home. Můžete být si jisti, že získáte nejen bezpečný a stylový vstup, ale i rohožku, která Vám bude sloužit po dlouhou dobu. Klikněte zde pro objednání rohožky v šedé barvě a rozměru 45×75 cm.