Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis – recenze a inspirace


Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis

Recenze

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu.

Přesně tak je to i u kolekce Urbania pocházející z dílny designérského dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Výsledkem jejich práce jsou na pohled okouzlující svícny s ručně vyřezávanými otvory propouštějící světlo, a které jsou vyrobené z prémiové keramiky.

Který ze svícenů této kolekce je nám nejvíce sympatický? Určitě nás zaujal bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis. Jedná se o nádherný svícen ve věžovitém tvaru, kterým kdysi osvětlovali pobřeží. Je proto nejen minimalistickým dekorativním prvkem, ale i připomínkou historie a tradic. Tento svícen můžeme umístit kamkoli do bytu – na stole, okno, police – a jeho jednoduchost a čistota dokonale doplní každý interiér.

Tento svícen může být výtečným dárkem pro vaše blízké nebo jako vánoční ozdoba vašeho stolu.

Inspirace

Jak může být keramický svícen Urbania Lighthouse Funkis použit jako součást vánoční dekorace? Jednoduše, ale efektně. Nápadů je mnoho – můžeme dovnitř svícnu vložit vánoční květiny, mašle, borovicové větvičky či vyskládat různobarevné vánoční kuličky.

Výsledkem je krásný minimalistický svícen, který má přesně tu správnou vánoční atmosféru. Pro dokonalou harmonii celé vánoční dekorace můžeme doplnit další produkty Kähler Design – například vánoční hvězdy nebo svícny z kolekce Hammershøi.

Závěr Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis je skvělou volbou pro milovníky minimalistického a vkusného designu. Je to jednoduchý, ale výjimečný kousek, který vám dodá domovu vánoční atmosféru bez zbytečného přeplácaní. V kombinaci s dalšími produkty z Kähler Design vytvoříte unikátní vánoční dekoraci, kterou si budou návštěvy všímat s obdivem.

Zde si můžete zakoupit bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis>

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Funkis