Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor – stylová dekorace pro moderní interiéry

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu.

Přesně tak je to i u kolekce Urbania pocházející z dílny designérského dua R7B (Mette Bache a Barbara Bendix Becker). Výsledkem jejich práce jsou na pohled okouzlující svícny s ručně vyřezávanými otvory propouštějící světlo, a které jsou vyrobené z prémiové keramiky.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor

Tak jako ostatní produkty z kolekce Urbania, i tento svícen překvapí jednoduchostí a přitom exkluzivitou. Bílá barva odpovídá moderním trendům, zatímco matný povrch a vyřezávané detaily dodávají celému svícnu zvláštní elegantní odlesk. Dokonalým doplňkem je kulatá střecha se třemi okny, skrze která osvětlení přenáší světlo. Svícen má výšku 19,5 cm a je vhodný pro svíčky o průměru 6 cm.

Do moderního nebo minimalistického interiéru svícen dokonale zapadne a vytvoří atmosféru klidného a útulného prostoru.

Kde si můžete svícen zakoupit?

Bílý keramický svícen Urbania Lighthouse Manor od Kähler Design si můžete zakoupit na e-shopu Nabyteklevneji.cz, kde je momentálně za zvýhodněnou cenu.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor

Při výběru svíčky do svícnu doporučujeme volit též bílou barvu, a to buď matnou nebo zlatavou. Svíčky s vůní provedou z interiéru vánoční atmosféru, ale v případě svíček umístěných u jídelního stolu není jejich použití vhodné, aby neovlivnily chuť vaší oblíbené večeře.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor je skvělým řešením pro ty, kdo chtějí svůj interiér zdobit krásnými věcmi, ale nechtějí, aby byl přeplněný. Tento svícen dodá vánoční atmosféru a tímhle způsobem také rozjasní chladné zimní večery.

Bílý keramický svícen Kähler Design Urbania Lighthouse Manor v moderním interiéru