Dětský koberec Flatweave 104884 Cream/Black-80×150 pro hravou a stylovou podlahu

Dětský pokoj je místem, kde dítě tráví spoustu času. Proto by měl být zařízen a zdoben tak, aby se zde cítilo příjemně a bezpečně. Kusový koberec Flatweave 104884 Cream/Black-80×150 je perfektní volbou pro hravou a stylovou podlahu, která splňuje oba tyto požadavky.

Vyroben ze 100% Polypropylenového vlákna

Koberec Flatweave 104884 je vyroben ze 100% Polypropylenového vlákna, což zajišťuje jeho odolnost a pevnost. Díky tomu vydrží i velké zátěže, jako jsou například hry dětí na podlaze. Polypropylen je navíc hypoalergenní materiál, který není náchylný na roztoče a alergie.

Nižší výška vlasu pro snadnější údržbu

Koberec Flatweave 104884 má nižší výšku vlasu, což znamená, že je snadno udržovatelný. Prach a nečistoty se na něm hůře drží a snadno se čistí. Koberec je proto vhodný nejen do dětského pokoje, ale i do obývacího pokoje nebo venkovního prostoru.

Antistatická úprava a obšití na delších stranách

Koberec Flatweave 104884 je vybaven antistatickou úpravou, což znamená, že se na něm snadno a rychle neutralizuje statické nabití. To je především u dětských pokojů velkou výhodou, když děti běhají po koberci a vzniká na něm elektřina. Koberec je navíc obšitý na delších stranách, což zaručuje jeho delší životnost a pevnost.

Dobře čistitelný šampónem nebo pěnou na koberce

Koberec Flatweave 104884 je dobře čistitelný šampónem nebo pěnou na koberce. To znamená, že se na něm snadno odstraní skvrny a nečistoty, což je především pro dětský pokoj velkou výhodou.

Zkrátka, koberec Flatweave 104884 Cream/Black-80×150 je dokonalou volbou pro dětský pokoj. Jeho hravý design spolu s odolností a snadnou údržbou zaručí, že se vaše dítě bude na koberci cítit příjemně a bezpečně. Pokud hledáte kvalitní kusový koberec, navštivte web https://www.bestnabytek.cz/produkt/detsky-kusovy-koberec-flatweave-104884-cream-black-80m150 a pořiďte si ho ještě dnes!