Dřezová baterie Tres s otočným ramínkem 150 mm chrom 123314: recenze a specifikace

V následujícím článku se podíváme na dřezovou baterii Tres s otočným ramínkem 150 mm chrom 123314. Konkrétně se zaměříme na jeho specifikace a uživatelské recenze.

Specifikace

Tento kohoutková nástěnná dřezová baterie s otočným ramínkem je v chromovém provedení. Jeho rozteč baterie je 150 mm. Dále zaznamenáváme tlak vody s minimální hodnotou 0,5 baru a maximální hodnotou 7,5 baru. Také je schopen snést teplotu vody s minimální hodnotou 5°C a maximální hodnotou 60°C.

Dřezová baterie Tres s otočným ramínkem je vybavena keramickou hlavicí a je dodávána se dvěma šrouby a víkem. Může být používán pro myčky nebo klasické dřezy s výtokovým otvorem.

Recenze

Podíváme se teď na uživatelské recenze této dřezové baterie. Většina uživatelů byla spokojena s kvalitou baterie. Uživatel zmiňuje „pěkný design a snadnou instalaci“. Dále je baterie velmi praktická a snadno se ovládá. Někteří uživatelé se stěžují na malé množství vody, které proudí tryskou, ale to by mohlo být způsobeno velikostí odpadního potrubí.

Další z pozitivních ohlasů je od uživatele, který si cení robustnosti a snadnosti použití dřezové baterie. Také dodává, že je vhodná pro široké spektrum použití. Podobně další uživatel ocenil baterii za její „hbitost“ a „přesnost“.

Vzhledem k vynikající kvalitě a praktičnosti této dřezové baterie se tedy můžeme spokojeně dívat na tuto Kohoutkovou nástěnnou dřezovou baterii s otočným ramínkem a rozhodně ji doporučujeme pro domácí použití.

Pokud se chcete podívat na konkrétní produkt, který jsme zmiňovali v článku, můžete najít v odkaze: Dřezová baterie Tres s otočným ramínkem 150 mm chrom 123314.