Elegance a pohodlí v jednom: látkové křeslo Ame Yens Kukumo v světle šedé barvě


Kolekce Kukumo – kombinace stylu 70. let s japonským a skandinávským nábytkovým designem

Ame Yens je čerstvá značka na trhu nábytku, která se snaží spojit klasický nábytek s moderním designem. Svého cíle dosahuje pomocí kolekce Kukumo, do které patří i látkové křeslo v barvě světle šedé. Toto křeslo nabízí kombinaci pohodlí a elegance, díky které je vhodné do všech typů prostor.

Křeslo Kukumo je navrženo s ohledem na proporce a komfort sezení. Jeho místa jsou prostorná a pohodlná, o čemž svědčí i jeho zaoblené područky poskytující nadměrný komfort. Tento nábytek se vyrábí na zakázku, takže zákazník si může vybrat přesně takovou variantu, jakou potřebuje.

Všechny látky použité na tento nábytek jsou odolné a odolají běžnému opotřebení, takže je vhodný nejen pro domácí prostředí, ale také pro komerční prostory. Křeslo se skvěle hodí jako součást sedací soupravy či jako samostatný kus nábytku.

Individuální obchodní podmínky pro látkové křeslo Ame Yens Kukumo

Tento produkt se vyrábí na zakázku, proto je nutné s objednávkou počítat s delší dobou dodání. Protože se jedná o nábytek na zakázku, platí pro něj i individuální obchodní podmínky. Pokud vám křeslo Kukumo nevyhovuje nebo je v něm nějaká chyba, lze ho vracet dle odstavce 3.6. obchodních podmínek daných prodejcem.

Zakoupit světle šedé látkové křeslo Kukumo

Pokud vám tuto látkovou pohovku z nabídky Ame Yens zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách https://www.codina.cz/produkt/svetle-sede-latkove-kreslo-ame-yens-kukumo. Odkaz je k dispozici v první větě tohoto článku. Nákup lze provést online nebo na fyzických prodejnách prodejce. Přesně podle vašich přání a potřeb vyberte variantu, kterou si chcete pořídit a užijte si plnohodnotné sezení v novém pohovku v jednoduchém a přitom originálním designu.