Elegantní obývací stěna KEAGEN 5: černá/černý lesk pro moderní interiéry


KEAGEN 5

Výbava:

  • Televizní stolek (vxšxh): 30x180x42 cm
  • Závěsná prosklená vitrína (vxšxh): 180x40x30 cm – dva ks v sestavě

Tento nádherný kus nábytku oživí každý interiér. Obývací stěna KEAGEN 5 nabízí dokonalou kombinaci designu a funkčnosti pro každodenní užívání. Je vyrobena z nejvyšší kvality LTD a MDF, dodává se v elegantní černé barvě s lesklým černým povrchem dveří.

Dvířka této obývací stěny otevíráte systémem „PUSH-CLICK“ a součástí sestavy jsou dvě závěsné prosklené vitríny, kdy každá z nich má rozměry 180x40x30 cm. Obývací stěna KEAGEN 5 má také televizní stolek o rozměrech 30x180x42 cm.

Pro dokonalý vzhled lze doporučit osvětlení LED. Toto nezbytné osvětlení je nabízeno v sadě po dvou, takže si můžete nastavit osvětlení podle svého vkusu. Jednoduchý design, vynikající kvalita a cenově dostupná cena, to je to, co obývací stěna KEAGEN 5 nabízí.

Materiál:

Korpus obývací stěny je vyroben z materiálu LTD, který se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností proti mechanickému poškození. Dvířka jsou vyrobeny z kvalitního MDF s lesklým povrchem.

Doprava a montáž:

Tento nádherný nábytek je dodáván v demontovaném stavu a lze ho snadno sestavit. Pokud si nevíte rady s nastavením, doporučujeme využít služby našich profesionálních techniků, kteří vám pomohou s instalací a se správným umístěním do vašeho interiéru.

Záruka:

Při nákupu obývací stěny KEAGEN 5 si můžete být jisti, že jde o produkt z kvalitních materiálů, které splňují všechny požadavky na kvalitní nábytek pro moderní domácnosti. Proto vám nabízíme záruku 24 měsíců, abyste si mohli naplno užívat vaše nového nábytku.

Chcete mít obývací stěnu KEAGEN 5 ve svém domě?

Pokud byste si chtěli tuto elegantní obývací stěnu pořídit, navštivte naše stránky https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/obyvaci-stena-keagen-5-cerna-cerny-lesk a objednejte si ji ještě dnes. Neomezte se výběrem nábytku a užijte si útulný domov. Nechte svůj interiér ožít a zbystřete všechny smysly na každou nádhernou podrobnost této nádhernej obývací stěny.

KEAGEN 5 detail

KEAGEN 5 detail