Koberec Universal Naia Abstract – Moderní a Stylový Kousek do Vašeho Interiéru velikosti 160 x 230 cm


Koberec Universal Naia Abstract – Moderní a Stylový Kousek do Vašeho Interiéru

Koberec Universal Naia Abstract je designový kousek, který dodá Vašemu bydlení moderní a stylový nádech. Velikost 160 x 230 cm je ideální pro větší obývací prostory, ale není tak velký, aby zaplnil celou místnost. Barvy plátna abstraktního umělce dodají šťávu každému interiéru, který potřebuje oživit.

Nápaditý design koberce

Koberec Universal Naia Abstract je nápaditý kousek, který se bude hodit do většiny interiérů. Jeho plátno abstraktního umělce je moderní a zároveň subtilní, zajímavé kombinace barev spolu s abstraktním motivem dodávají prostoru jedinečný ráz.

Jestliže máte jednobarevnou pohovku, nebudete litovat, pokud si pořídíte právě tento koberec. Barva pohovky, kterou zvolíte, by mohla být inspirací pro výběr barev v motivu koberce. Sjednocením barev v interiéru získáte harmonický celek.

Vlákna koberce jsou ošetřena speciální technologií heatset. Tento proces dodává koberci vyšší odolnost, což přispěje ke zvýšení jeho životnosti. Na tomto koberci si lidé mohou pochodovat s klidem, jelikož se obávat poškození nebudou.

Jakékoli prostředí

Koberec Universal Naia Abstract se hodí do jakéhokoli prostředí. Jeho mladistvý motiv je ideální do moderního bytu nebo do bytu, který spadá pod styl Scandinavian. Jednotliví lidé s tímto stylem se domnívají, že do bytu se hodí minimalistický nábytek, bílé stěny a pouze pár zelených rostlin. Všechno podepírá světelnost. A právě tuto světelnost nabídne koberec Universal Naia Abstract.

Abstraktní kus se hodí i do kanceláře. Bude tvořit zajímavou kompozici, kterou zneutralizuje vážnost a elektrostatiku kancelářského vybavení. Zároveň se zaměříte na podnikání lidem, kteří mají nápaditý styl. Takže je to win-win.

Konečné rozhodnutí

Koberec Universal Naia Abstract je kus, který svým směsícem výrazných barev oživí jak vidění, tak celou místnost. Vlákna jsou ošetřena speciální technologií heatset, což znamená zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost. Zkrátka, rozhodněte si pro modernost a zajímavost a koberec Universal Naia Abstract k sobě pořiďte nyní.

Koberec Universal Naia Abstract

Nechte světlo a barevnost vstoupit do Vašeho bydlení. Pořiďte si tento kousek a nebudete litovat.