Luxusní nerezový dřez Hansgrohe S71 s moderním designem (43310800)

Pro milovníky moderního designu a luxusního kuchyňského vybavení je tu nerezový dřez Hansgrohe S71 s rozměry 75,5 x 50 cm a hloubkou 19 cm.

Tento dřez je určen pro montáž na pracovní desku, ale také pro montáž do roviny. Jeho moderní design vám doplní interiér vaší kuchyně a zaručeně přiláká pozornost vašich hostů.

Vlastnosti dřezu

Dřez je vyroben z prvotřídního nerezového materiálu, který odolává veškerým vlivům v kuchyni, jako jsou nárazy, škrábance a vysoké teploty. Kromě toho lahodné pokrmy nebudou mít vliv na chuť a vůni materiálu.

Díky svým rozměrům je dřez vhodný pro montáž do skříňky o šířce 80 cm, což z něj činí ideální volbu pro standardní kuchyně.

Díky svému dvoudřezu umožňuje přípravu a mytí pokrmů zároveň, což ušetří váš čas a zvýší efektivitu práce v kuchyni. Nerezový povrch je snadno udržovatelný a dřez tak zůstane stále v perfektním stavu.

Kde zakoupit a jaké jsou možnosti?

Pro nakoupení tohoto luxusního dřezu doporučujeme navštívit server Crosta.cz, kde naleznete nejen širokou nabídku výrobků z oblasti domácího vybavení, ale také výhodné ceny a kvalitní servis.

Nejenže nabízíme klasickou montáž na pracovní desku, ale také možnost instalace do roviny. Dřez je k dostání ve dvou provedeních.

Jaký design si vyberete?

Luxusní nerezový dřez Hansgrohe S71

Neodoláte-li moderní kuchyni a luxusnímu designu, pak je tento dřez tím pravým řešením pro vaši kuchyni.

Klikněte zde a získejte svůj nový nerezový dřez Hansgrohe S71 ještě dnes!

Zdroj: Crosta.cz