Německé designové sprchové dveře Huppe Solva pure ST1404.092.322 – přehlednost a kvalita v jednom

Chcete mít v koupelně moderní prvek, který bude zároveň praktický a kvalitní? Pak jsou pro vás německé designové sprchové dveře Huppe Solva pure ST1404.092.322 tou nejlepší volbou.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Design

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, která dodá vaší koupelně ten správný lesk a moderní vzhled. V kombinaci se sklem bez dekoru pak vytváří nepřekonatelnou eleganci.

Kvalita

Tyto designové sprchové dveře jsou produktem německé značky Huppe, jejíž inovativní technologie umožňuje vyrábět kvalitní a trvanlivé dveře pro sprchy a vany. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. To zajišťuje vysokou hygienu a snadnou údržbu.

Funkčnost

Tyto sprchové dveře mají otočný systém otevírání, což vám usnadní vstup a výstup z kouta. Navíc jsou orientovány vlevo, takže můžete být v klidu a bez obav z přestavování svého koupacího koutu.

A pokud si nejste jisti, zda jsou tyto sprchové dveře pro vás to pravé, neváhejte a navštivte stránky našeho internetového obchodu brega.cz, kde si můžete prohlédnout další informace a objednat tento neuvěřitelný produkt, který vám zaručí nejenom kvalitu, ale také přehlednost a moderní vzhled v jednom.

Huppe Solva

Huppe Solva

Huppe Solva