Nová rohová sedací souprava CASSARA v provedení pravé barvy Poco 04


Velmi praktická a pohodlná sedací souprava pro Váš domov

Nová rohová sedací souprava CASSARA je ideální pro ty, kteří hledají praktické řešení pro svůj domov. Souprava disponuje možností rozkladu, což je velkým přínosem pro ty, u kterých dříve přespávali hosté na nevyhovujícím gauči. Díky rozkladu se snadno přemění v pohodlnou postel.

Souprava CASSARA disponuje také vyklápěcím úložným prostorem. To je velké plus pro ty, kteří nemají dostatek úložného prostoru v předsíni nebo ložnici. Můžete tak ukládat povlečení, polštáře, přikrývky a další věci dovnitř a využít tím celkový prostor mnohem lépe.

Pohodlí, které oceníte

Kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou, kterou nabízí rohová sedací souprava CASSARA, zajišťuje dokonalé pohodlí pro každého při používání jako sedací souprava, nebo jako pohodlná postel. Zkrátka a dobře – relaxace je zajištěna a Vy si můžete užít zasloužený odpočinek v útulném a pohodlném prostoru.

Barva Poco 04

Barva Poco 04 je moderní a univerzální. Pasuje k mnoha typům interiérů a je velmi snadno kombinovatelná s dalšími barvami. Proto je tato barva velmi vyhledávaná a oblíbená.

Soupravu CASSARA si můžete objednat na stránkách esrom.cz za velmi výhodnou cenu. Neotálejte a dopřejte si dokonalou relaxaci v nové rohové sedací soupravě CASSARA v provedení pravé barvy Poco 04.

Objednat na esrom.cz

CASSARA - barva Poco 04
CASSARA