Novel ODKLÁDACÍ STOLEK v černé barvě – praktický doplněk do každého interiéru


Novel ODKLÁDACÍ STOLEK v černé barvě

Zařídit si byt nebo dům může být náročné, ale s novým ODKLÁDACÍM STOLKEM TYP: Y-1055 v černé barvě nemusíte nic kompromisovat. Odkládací stolek je vynikajícím doplňkem do každého interiéru a dodá mu nejen praktickou hodnotu, ale i designový prvek.

Vlastnosti ODKLÁDACÍHO STOLKU

Typ: Y-1055

Vrch: Keramické sklo

Sokl: Kov v černé barvě

Velikost: 46x35x55 cm

Maximální hmotnost: 30 kg

Výhody odkládacího stolku

Odkládací stolek TYP: Y-1055 v černé barvě má mnoho výhod, které jej dělají ideálním doplňkem do interiéru.

Designový prvek

Díky svému modernímu designu s keramickým sklem na vrchu a kovovým soklem v černé barvě, tento odkládací stolek skvěle zapadne do každého interiéru. Zároveň dodá místnosti výrazný prvek, který zaujme všechny vaše návštěvy.

Praktičnost

S odkládacím stolem TYP: Y-1055 máte vždy po ruce vše, co potřebujete. Jeho plocha je dostatečně velká na to, abyste umístili knihu, květinu, telefonek nebo čajovou konvičku a skleničku.

Flexibilita

Odkládací stůl TYP: Y-1055 je dost malý a lehký, takže si jej můžete postavit vedle sedačky, postele nebo křesla podle vašeho výběru. Díky tomu můžete mít praktický stolek v každé místnosti.

Novel ODKLÁDACÍ STOLEK v černé barvě

Tento Novel ODKLÁDACÍ STOLEK v černé barvě můžete zakoupit na velkynabytek.cz. Čeká na vás kvalitní materiál, moderní design a praktičnost, kterou si zamilujete.