Nový kastrol TESCOMA PRESIDENT Stone s elegantní poklicí

TESCOMA PRESIDENT Stone je nový typ kastrolu, který si získá vaši pozornost nejen svým nestandardním designem, ale také svým praktickým využitím. Kastrol PRESIDENT Stone totiž slouží nejen k vaření, ale také jako pánev nebo pekáč.

Odolný povrch s přírodním charakterem kamene

Díky dokonalému nepřilnavému povrchu s charakterem přírodního kamene uvnitř i vně získává vaše vaření v tomto kastrolu zcela jinou dimenzi. Vaření v něm bude mnohem jednodušší a příjemnější. Kastrol PRESIDENT Stone je navíc velmi odolný, a tak si bez obav můžete do něj použít i kovové kuchyňské nástroje.

Zde je odkaz na produkt TESCOMA PRESIDENT Stone s poklicí, který můžete zakoupit na BREGA.cz.

Mnohostranné využití

Kastrol PRESIDENT Stone můžete využít nejen jako nádobu k vaření, ale také jako pánev. Díky zvrásněnému povrchu se vám bude v kastrolu dařit restovat a obzvláště rovnoměrné propékání bude zárukou povedeného jídla. Pomocí kvalitní poklice, která je součástí kastrolu, můžete dokonce tento kastrol použít i k zapékání nebo přípravě jídel v troubě.

Zdravější vaření a snadnější čištění

Díky nepřilnavému povrchu, který je využit i z vnější strany kastrolu, vaše jídlo bude zdravější, protože pro přípravu potřebujete pouze minimum tuku. Navíc uzlovatý povrch nádoby usnadňuje čištění, a tak si drátěnku v kuchyni už nikdy nebudete muset dávat do ruky.

Estetický design

Kastrol je opatřen nerezovými úchyty, které jsou připevněny dvěma nýty, a proto do nich nezatéká ani se časem neuvolní. Kastrol PRESIDENT Stone se stane na dlouhou dobu nejen chytrým a univerzálním pomocníkem pro vaření, ale i ozdobou vaší kuchyně. Vzhled přírodního kamene na obou stranách nádobí je mimořádně estetický a zachová se trvale.

Další výhody

Kastrol je vhodný pro všechny typy sporáků a pečicích trub (s poklicí max. 200 °C), a navíc je možné ho použít v myčce nádobí. Pokud ještě tedy váháte, zda-li tento kastrol zakoupit, neváhejte a udělejte si radost kvalitním a praktickým nádobím, na které dostanete navíc 5 let záruku.

TESCOMA PRESIDENT Stone – nový kastrol, který vaření promění na zážitek!