Pohodlný spánek na matraci MT SIENA s paměťovou pěnou 160x200cm

Chcete si dopřát opravdu kvalitní spánek? Pak je matrace MT SIENA s paměťovou pěnou právě pro Vás. Kombinace tří typů pěn, kterou tato matrace disponuje, Vám totiž nabídne výjimečný komfort a pevnou oporu těla, dlouhodobou odolnost a perfektní hygienické vlastnosti. Co to vlastně matrace MT SIENA s paměťovou pěnou je?

Pohodlná, odolná pěnová matrace

MT SIENA je matrace, která Vás nikdy nezklame. Vyrábí se ze speciálních druhů pěn, které Vám poskytují pevnou oporu těla a vysoký komfort používání. Kombinace stabilní pěny, termoelastické pěny a 7zónové vysoce elastické pěny zajišťuje, že si matrace dokonale padne na tělo.

Matrace MT SIENA s paměťovou pěnou je navíc šetrná k vaší páteři. Díky svému složení dokáže poskytnout správnou pevnost a zároveň se perfektně přizpůsobit tvaru vašeho těla.

Matrace využívá vrstvu distanční látky, která zajišťuje správné odvětrávání v matraci a umožňuje vysokou hygienu. Díky distanční tkanině a kanálkům pro přísun vzduchu a větrání nehrozí vznik vlhkosti a plísní. Tento fakt také jistí vysokou tolerance hmotnosti matrace.

Silné stránky

Výjimečný komfort díky kombinaci vysoce kvalitních surovin

MT SIENA je matrace, která je na trhu opravdu vyjímečná. Díky kombinaci tří typů pěn Vám poskytuje vysokou kvalitu a zajišťuje, že si matrace dokonale padne na tělo. O kvalitě matrace svědčí i to, že se jedná o ortopedickou matraci vhodnou pro náchylnou páteř.

Padnoucí na tělo

Výraznou výhodou je také fakt, že matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla. To znamená, že si v noci můžete užívat opravdu pohodlný spánek, který Vám nabízí skvělou oporu a také vysokou odolnost proti deformaci.

Distanční tkanina zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu a hygienu

MT SIENA s paměťovou pěnou disponuje vrstvou distanční látky, která zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu a hygienické vlastnosti. Díky tomu si pořídíte matraci, na kterou se můžete spolehnout od první noci.

Vysoká tolerance hmotnosti

Pokud hledáte matraci, která Vám nabídne vysokou toleranci hmotnosti, MT SIENA s paměťovou pěnou je právě tou správnou volbou pro Vás. Netkaná textilie odolná vůči klimatizaci a vnitřní vrstva materiálu poskytnou dokonalou podporu bez ohledu na vaši váhu.

Vlastnosti této matrace

Matrace má ortopodické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř

Jak již bylo zmíněno, MT SIENA s paměťovou pěnou je ortopedická matrace, která je vhodná pro náchylnou páteř. Jaké jsou další vlastnosti této matrace?

Matrace obsahuje kanálky pro přísun vzduchu a větrání, a tak nehrozí tvorba vlhkosti a plísně. Dále obsahuje