Praktický a moderní předsíňový věšák s botníkem od VASAGLE

Při vstupu do bytu je první věc, kterou si návštěvníci všimnou, předsíň. Z tohoto důvodu je důležité mít v této místnosti praktické a moderní řešení pro uskladnění oblečení a bot. Pokud hledáte takové řešení, předsíňový věšák s botníkem od VASAGLE by mohl být tou správnou volbou. Tento rustikální a průmyslově vypadající stojan na kabáty a poličky na boty nabídne dostatečně velký prostor pro uskladnění základních věcí. Rozměry stojanu jsou 70 x 32 x 175 cm.

Oblečení pověsíte na 7 háčků a boty uložíte na policích

Jednou z hlavních výhod tohoto předsíňového věšáku je jeho funkčnost. Oblečení pověsíte na sedm háčků, které snadno udrží kabáty, bundy, šály a šperky. Pokud máte rádi tenisky, můžete je uložit na jednu ze dvou polic ze síťoviny. Tento materiál doladí celkovou průmyslově vypadající estetiku.

Prostředním článkem mezi textem může být odkaz, kde si můžete zakoupit tento skvělý kousek. Produkty od VASAGLE jsou vždy kvalitní a praktické. Neváhejte a pořiďte si tento předsíňový věšák s botníkem, který bude perfektně padnout do vaší vstupní chodby.

Pro extra pohodlí má předsíňový stojan lavičku, na kterou se rychle posadíte a obujete se bez zbytečného ohýbání.

Bytelnost a ojedinělost, díky průmyslově vypadajícímu designu

Průmyslově vypadající design přináší do vaší předsíně jiný rozměr. Kombinace světlého dřeva a kovu vytváří unikátní pocit, který si návštěvníci určitě všimnou. Dřevotřísková deska a kovové prvky zaručují pevnost a ojedinělý vzhled.

Specifikace a charakteristika výrobku

  • Barva: světlé dřevo
  • Materiál: dřevotřísková deska, kov
  • Velikost výrobku: 70 x 32 x 175 cm (Š x H x V)
  • Hmotnost produktu: 12 kg
  • Max. Statická nosnost lavice: 80 kg
  • Max. Statická nosnost na polici síta: 10 kg
  • Max. Statická nosnost na háček: 3 kg

Ukazuje se, že tento výrobek je ideálním řešením pro vaši předsíň. Je to nejen praktické, ale i velmi moderní a stylové řešení. Pokud hledáte něco, co bude krásně ladit s vaším bytem a zároveň usnadní organizaci věcí v předsíni, je tento věšák určitě tou správnou volbou.

Vasagle předsíňový věšák s botníkem