Psací stůl Kelly ořech od Hanah Home: Elegantní a praktický kousek do vašeho interiéru

Psací stůl Kelly ořech od Hanah Home je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický kousek nábytku do svého interiéru. Tento stůl v jednoduchém a funkčním designu je vhodný do obývacího pokoje, ložnice, ale nejvíce se hodí do domácí kanceláře nebo studentského pokoje.

Hanah Home psací stůl Kelly ořech

Praktický úložný prostor

Velkou výhodou tohoto psacího stolu je jeho praktický úložný prostor v podobě připevněné police. Díky ní můžete uložit veškeré příslušenství nezbytné pro práci a studium, a máte tak všechno po ruce. S tímto stolkem bude vaše práce a studium nejen pohodlnější, ale i efektivnější.

Hanah Home psací stůl Kelly ořech - detail polic

Materiál a design

Psací stůl Kelly ořech je vyroben z kvalitního dřeva v dekoru ořechu. Díky tomu nejen že vypadá skvěle, ale zároveň je velmi odolný a vydrží vám dlouhá léta. Design stolu je moderní a elegantní, hodí se tak do různých typů interiérů a snadno se kombinuje s dalším nábytkem.

Hanah Home psací stůl Kelly ořech - detail

Rozměry

Psací stůl Kelly má rozměry 110 x 75 x 60 cm (š x v x h) a je tak dostatečně velký na to, aby se na něm pohodlně pracovalo, ale zároveň se nemusíte obávat, že by zabral příliš velký prostor ve vaší místnosti.

Pokud hledáte kvalitní a praktický psací stůl, který bude zároveň skvěle vypadat a zapadne do vašeho interiéru, určitě si přijďte prohlédnout Hanah Home psací stůl Kelly ořech na webu www.nabyteklevneji.cz.