Rámovaný obraz Zavináč – umělecký klenot o rozměru 40×50 cm

Rámovaný obraz Zavináč je skutečným uměleckým klenotem, který dodá každému interiéru tu správnou pohodovou atmosféru. Svojí kombinací s dalšími obrazy skandinávského stylu vytvoří na stěně originální koláž. Obraz v dřevěném rámu s motivem zavináče ¨@¨ v Nordic stylu okouzlí svým jednoduchým, ale zároveň efektním designem.

Rozměr 40×50 cm

Rozměr 40×50 cm je ideální pro tuto konkrétní dekoraci a umožňuje vyniknout detailům obrazu. Vhodně zvolený rozměr dokonale zapadne na většinu stěn a zvýrazní prostor nad obrazem.

Nordic styl – jednoduchost je krása

Nordic styl je v poslední době stále více oblíbeným designovým prvkem. Charakterizuje ho jednoduchost a minimalismus. Obraz Zavináč s tímto stylem perfektně koresponduje a vytváří tak dokonalou atmosféru. Jeho motyvy dodají interiéru neopakovatelnou útulnost s vůní dánského stylem „hygge“.

Zvolte Zavináče jako dárek

Rámovaný obraz Zavináč může být skvělým dárkem pro vaše nejbližší. Jeho stylový design a jemné barvy naplní každý pokoj. Spojení s dalšími dekoračními prvky, jako jsou svíčky nebo polštáře s Nordic motivy, vytvoří dokonalý prostor pro odpočinek a relaxaci.

Rámovaný obraz Zavináč

Nakupovat můžete z pohodlí domova na stránkách www.kupsinabytek.cz.