Recenze kancelářské židle BRAVO od HALMAR: elegantní spojení šedé a černé barvy

Poohlížíte se po vybavení domácnosti, které bude funkční a zároveň padne každému interiéru? Chcete si sednout pohodlně k práci doma a přitom myslet na své zdraví? Kancelářská židle Bravo je přesně tím, co vám doma chybí! Tím, že se zaměřuje na sezení v kanceláři, dbá na to, aby opěra zad byla přesně taková, jakou u práce potřebujete. Jemné linie jsou vhodné do mnoha interiérů a skvěle se hodí k psacímu stolu v pracovně, kanceláři, pracovním koutu v obýváku a podobně.

Kvalitní materiály pro dokonalý komfort

Kombinace klasického stylu a funkčnosti nabízí kvalitní materiály. Rám židle je z pevného tvrzeného plastu, sedák i opěrka zad jsou zase z kvalitní a prodyšné látky (sedačka: 100 % polyester, opěrka zad: síťovina). Nabízí také mechanismus, s jehož pomocí si můžete nastavovat výšku sedadla a také určitý sklon sedáku a úhlu opěrky. Vše je opatřeno kolečky, které umí pomoci v přesunu z místa na místo. Dodáváno v demontu s praktickým návodem.

Specifikace produktu:

  • Kolečka pomáhají v jednoduchém přesunu
  • Nastavitelná výška i úhel
  • Moderní vzhled

Pokud si chcete tuto skvělou kancelářskou židli pořídit, můžete se podívat na web Nábytek Přehledně, kde si můžete vybrat ze dvou různých barev – černé a šedé, vždy v kombinaci s černou.

Přehled výhod BRAVO židle:

  1. Kvalitní materiály pro dokonalý komfort při delším sezení
  2. Nastavitelná výška sedadla a sklon sedáku a úhlu opěrky
  3. Kolečka pro jednoduchý přesun
  4. Moderní vzhled

Kancelářská židle BRAVO

Vyzkoušejte tedy zdravé a pohodlné sezení s BRAVO kancelářskou židlí, která se stane nezbytností pro Váš domácí pracovní kout i kancelář.