Rohová sedací souprava CORONA – levé provedení Inari 96 + Soft 29 pro moderní interiéry

Moderní rohová sedací souprava vhodná do každého pokoje. Je vyrobena z kvalitních materiálů, kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky, výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Rohová sedací souprava CORONA je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky, což zajišťuje stabilitu a pevnost. Kvalitní a pevné výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell, které zajišťují pohodlné sezení.

Dokonalý design pro moderní interiéry

Rohová sedací souprava CORONA se vyznačuje dokonalým designem, který perfektně zapadá do moderních interiérů. Navíc je k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem.

Rohová sedací souprava CORONA

Vysoce komfortní sedání

Sedání na rohové sedací soupravě CORONA je velmi pohodlné a komfortní. Díky použití polyuretanové pěny a pružin bonell se sedáky přizpůsobují tvaru těla a zajišťují tak maximální pohodlí při sezení.

Vyberte si provedení, které vám nejlépe vyhovuje

Rohová sedací souprava CORONA je k dispozici v levém provedení Inari 96 + Soft 29. Toto provedení se vyznačuje kombinací různých materiálů a barev, které vytváří velmi moderní a stylový dojem.

Klikněte zde pro detailní informace o rohové sedací soupravě CORONA

Rohová sedací souprava CORONA

Závěr

Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, která bude nejen pohodlná, ale zároveň stylová a moderní, rohová sedací souprava CORONA Inari 96 + Soft 29 je pro vás tou správnou volbou. Kvalitní materiály, pohodlné sedání a moderní design – to vše zaručuje dlouhodobé spokojenosti s vaší novou sedačkou.