Sada tří květináčů – perfektní doplněk pro vaší zahradu!

Květináče jsou tím nejlepším způsobem, jak ozdobit vaši zahradu nebo balkon. Pokud máte rádi rostliny, určitě oceníte praktický i estetický přínos květináčů. Jak ale vybrat ten správný, který bude dokonalým doplňkem pro váš domov?

Exotický květináč do vašeho bytu či zimní zahrady

Co takhle pořídit si exotický květináč, který okamžitě zaujme vaše návštěvy? Kvetináčová sada o velikostech 25, 30 a 35 cm vás ohromí jedinečnou konstrukcí z kovu a výpletem z listů vodního hyacintu. Květináče přinášejí kus přírody do vašeho bytu nebo na zimní zahradu, kde budou dokonalou ozdobou pro vaše rostliny.

Sada tří květináčů

Konstrukce květináčů je kovová, povrch je vytvořen výpletem z listů vodního hyacintu v přírodním světlém odstínu

Není na co koukat, protože vzhled květináčů vás okouzlí už na první pohled. Konstrukce každého květináče je z oceli a povrch pak z výpletu listů vodního hyacintu, který dodává celé sestavě skvělou přírodní atmosféru. Váček kryje fólie, díky které se mohou pěstovat jakékoliv rostliny, které vyžadují květináč.

Vnitřek každého květináče je vyplněn fólií

Vnitřní fólie chrání květináč před průsakem vody a zabraňuje tak narušení konstrukce květináče. Díky fólii se rostliny cítí bezpečně a jsou chráněny před vnějšími vlivy. Nemusíte se tak obávat toho, že by květináče nebyly dostatečně zabezpečeny.

Květináče si objednejte v celé sadě za zvýhodněnou cenu

Přemýšlíte, jakou velikost květináče byste měli pořídit? Sada tří květináčů v různých velikostech nabídne pro každou rostlinu to správné místo. A navíc si můžete užít s výhodnou cenou pro celou sadu!

Chcete mít doma ty nejkrásnější květinové aranže? Kupte si květináče v celé sadě a jednoduše si pěstujte květiny dle svého výběru. Dejte šanci přírodě a pořiďte si květináče, které budou skvělým doplňkem vašeho bytu, zahrady nebo terasy.

Kvetináčovou sadu si objednejte zde!