Stylový a praktický: Odkládací stolek Carryhome v černé barvě

Odkládací stolky jsou skvělým doplňkem do interiéru. Umí skrýt nepořádek a nezbytné drobnosti, které v každé místnosti najdeme. Carryhome přichází s elegantní řešení, které je nejen praktické, ale i stylové.

Popis produktu

Typ: NAC-SAP-123

Barva: černá

Material: kov černý

Úprava: práškovaný

Carryhome odkládací stolek je kvalitním a designovým doplňkem pro každý interiér. Jeho černá barva se skvěle hodí k jiným černým prvky v místnosti, jako jsou například závěsy a koberce.

Jak je patrné z fotografie, je odkládací stolek Carryhome tvořen hlavně z kovu, který je černě práškovaný.

Specifikace produktu

Velikost: 45 x 45 x 45 cm

Konstrukce: jednoduchá, stabilní

Hmotnost: 5 kg

Maximální nosnost: 10 kg

Díky své velikosti a konstrukci je Carryhome odkládací stolek velmi jednoduchý k použití. Jeho jednoduchá, stabilní konstrukce umožňuje snadnou montáž a následné použití.

Svou hmotností pouhých 5 kg můžete odkládací stolek jednoduše přemístit na jiné místo při úklidu nebo při přizpůsobení vašeho interiéru.

Závěr

S Carryhome odkládacím stolem v černé barvě získáte nejen praktický, ale i stylový doplněk do jakéhokoli interiéru. Jeho jednoduchá konstrukce a praktické rozměry jej dělají nepostradatelným ve vaší místnosti.

Chcete si odkládací stolek Carryhome v černé barvě pořídit i vy? Na stránkách Isolund.cz si ho můžete objednat ihned a získat tak dokonalý doplněk do vašeho domova.

Odkládací stolek Carryhome