Stylový držák ručníků pro koupelnu: Nimco Simona chrom SI7261D26


Dvojitý držák na ručníky, na osušky.

Pokud hledáte elegantní a moderní doplněk do koupelny, můžeme Vám doporučit skvělý držák ručníků od značky Nimco Simona. Tento držák ručníků je nejen praktický pro vaši koupelnu, ale také se skvěle hodí do jakékoliv moderní koupelny.

Značka Nimco Simona

Nimco Simona je renomovaný výrobce, který se specializuje na výrobu moderního nábytku pro koupelny. Produkty této značky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají elegantní design. Držák ručníků Nimco Simona SI7261D26 je jedním z produktů této značky, který můžete zakoupit.

Popis držáku ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26

Držák ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26 je dvojitý držák na ručníky a na osušky. Čistý design, kvalitní materiály (hliník a nerezová ocel) a elegantní provedení jsou hlavními přednostmi tohoto držáku. Celková velikost držáku je 60 cm x 12 cm x 5 cm. Výrobce doporučuje použít tento držák pouze ke stěnám z cihel nebo betonu. Držák je dodáván s příslušenstvím pro montáž a samozřejmě návodem k použití.

Jak držák ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26 použít

Montáž držáku ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26 je velmi jednoduchá. V balení najdete veškeré potřebné příslušenství pro montáž, včetně šroubů a průvodce instalačními pokyny. Stačí pouze vrtat do stěny otvory, do kterých se následně umístí držák s pomocí dodaných šroubů. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu, která vám ráda poradí s jakýmkoliv problémem.

Závěr

Pokud hledáte moderní doplněk do koupelny, který je nejen praktický, ale také stylový, určitě zvažte koupi držáku ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26. Tento držák je vyroben z kvalitních materiálů a je vynikajícím řešením pro uspořádání ručníků a osušek ve vaší koupelně. Navíc se skvěle hodí do jakékoli moderní koupelny.

Držák ručníků Nimco Simona chrom SI7261D26

Nezapomeňte, že si držák ručníků v naší nabídce můžete objednat přes odkaz https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/drzak-rucniku-nimco-simona-chrom-si7261d26