Tempo Kondela Komoda SHELDON TYP 32 – dub shetland: Útulné úložné řešení pro váš domov

Chcete mít v obývacím pokoji nejen hezký kus nábytku, ale také praktický? Pak byste mohli zvážit pořízení komody TYP 32 SHELDON od výrobce Tempo Kondela. Ta totiž spojuje stylový vzhled s funkcionalitou a poskytne vám dostatek úložného prostoru.

Komoda TYP 32 SHELDON – úložný prostor a bezúchytkový systém

Komoda TYP 32 SHELDON je vyrobena z masivního materiálu laminované DTD v provedení dub Shetland, což z ní dělá nejen krásnou kus nábytku, ale také velmi odolnou vůči poškrábání, UV záření a vysokým teplotám.

Obzvláště pohodlné je jednoduché každodenní používání této komody díky bezúchytkovému systému. To znamená, že se při otevírání šuplíků nebo dveří nemusíte bát, že byste si utrhli nehty nebo si navzájem roztlačili prsty.

Úložný prostor této komody je rozdělen na 6 šuplíků a 1 zavřenou skříňku na levé straně s 2 poličkami uvnitř. To znamená, že do ní můžete uložit všechny ty drobnosti, které se vám jinde třeba válí po stole nebo regále.

Možnosti umístění – nejen v obývacím pokoji

Komoda TYP 32 SHELDON se díky svým menším rozměrům hodí nejen do obývacího pokoje, ale třeba i do předsíně. A právě tam může být velmi užitečná, protože vám pomůže udržet věci na svých místech a neproklouzávat se v noci některým z pár „těch pár“ bot, co jsou kolem.

Aby byla instalace co nejjednodušší, dodáváme tuto komodu v demontu, ale s přehledným návodem na montáž. Tak ji snadno a sami sestavíte dle vašich potřeb.

Technické detaily

Abyste věděli, co vlastně kupujete, tady jsou ještě některé technické detaily. Tloušťka korpusu komody je 2,8 cm. Každé poličce unese až 5 kg, a stejně tak i každý šuplík je schopen uchovat váhu do 5 kg.

Pokud se vám tedy líbí krásný styl dub Shetland a chcete si pořídit kvalitní, praktický a odolný kus nábytku, neváhejte a pořiďte si komodu TYP 32 SHELDON od Tempa Kondely. A kdyby vás zajímalo, jak vypadá v akci, mrkněte na odkaz na nabyteklevneji.cz, kde si ji můžete přímo objednat za dobrou cenu.