Tvrdost a pohodlí spojené v matraci Aquasleep – Materasso v provedení 140×200 cm s pěnovou výplní

Aquasleep – Materasso je matrace, kterou si zamilují nejen ti, kteří trpí problémy s páteří, ale také ti, kteří mají rádi tvrdší spánek. Tato matrace je totiž vyrobena z kvalitních pěn různé tvrdosti, což zaručuje mimořádný komfort a zabezpečení zdravého spánku.

Vrchní paměťová pěna Visco Wind

Paměťová pěna Visco Wind patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Též se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace.

Matrace Aquasleep – Materasso s paměťovou pěnou Visco Wind je ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad nebo pociťují tlak v oblasti kyčlí. Visco Wind dodává matraci mimořádnou měkkost a pružnost, takže se dokonale přizpůsobuje tvaru těla. To zajišťuje, že se do matrace úplně ponoříte a tím minimalizujete tlak na klouby a zlepšujete kvalitu spánku.

Střední komfortní pěna Nightfly

Nightfly je pěna špičkových parametrů, která se vyrábí vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování.

Matrace s touto pěnou dodává mimořádný komfort a optimální podporu těla během spánku. Je to vhodné pro lidi s několika typy problémů s páteří a v některých případech dokonce pomůže zlepšit spánek pacientů s poraněním páteře.

Spodní přírodní pěna Aloe Vera

Do spodní pěny jsou aplikovány výtažky z rostliny Aloe vera. Tato pěna je výsledkem spojení nejnovějších technologických poznatků a dávno známých přírodních léčebných postupů. Materiál nabízí vysoký komfort a přirozené detoxikační vlastnosti. Zapracování pěny Aloe Vera do nově vyvinutých matrací je zárukou vysokých užitných vlastností, dlouhé a stabilní elasticity, tedy i komfortu. Dalším benefitem těchto matrací je velmi příjemná a decentní aromaterapie.

Matraci Aquasleep – Materasso s pěnou Aloe Vera je vhodná pro alergiky a astmatiky, protože přispívá k odstraňování prachu a bakterií, což je často příčinou respiračních problémů.

Potah Carbonio

Potah Carbonio je snímatelný a lze prát na 60 °C. Uhlík v tkanině vytváří bariéru proti elektromagnetickému znečištění a elektrostatickým nábojům, které dnes hojně prostupují vnitřními obytnými prostory. Spánek na matraci z u